Aktívne látky

Starostlivo vybrané najdôležitejšie zložky kozmetických výrobkov, ktoré určujú funkčnosť kozmetického výrobku. Svoju účinnosť majú potvrdené klinickými štúdiami.

Ectoin

100 % prírodná multifunkčná látka produkovaná extrémofilnými mikroorganizmami žijúcimi v mŕtvom mori. Ectoin bol objavený v slanom jazere vo Wadu El Natrun v Egyptskej púšti. Vyrába sa biotechnologicko fermentačným procesom za použitia špecifického kmeňa baktérií Halomans elongata.

Účinky:

  • Antibluelight – chráni pleť voči pôsobeniu modrého svetla. Modré svetlo je vyžarované smartfónmi, počítačmi, televízormi… Toto žiarenie spôsobuje foto starnutie pokožky. Táto aktívna látka chráni pokožky voči tomuto žiareniu.

Nájdete v produktoch: Hydratačné pleťové sérum, Hydratačný pleťový krém, Hydratačná maska, Rozjasňujúci pleťový krém

 

 

Italine G

Aktívná látka, ktorá sa získava v Taliansku. Ide o komplexnú látku, ktorá pôsobí proti prejavom celulitídy so zoštíhľujúcim účinkom vďaka synegrii prírodného oleja z pražených kávových zŕn a výťažku z hrozna Vitis Vinifera.

Účinky:

  • Zvyšuje produkciu kolagénu a elasticitu kože

Nájdete v produktoch: Protivráskový krém na krk a dekolt

PhytoCellTec™ Goji

Je založený na kultúre rastlinných buniek. Vyrába sa biotechnologicky z kustovnice čínskej (goji), ktorá pochádza z juhovýchodnej Európy a Ázie.

Účinky:

  • V-shaped face
  • Anti-aging

Nájdete v produktoch: Pleťový elixír s kmeňovými bunkami, Očný krém s kmeňovými bunkami

V našich produktoch sa nachádza spolu s prírodnými ingredienciami až 22 aktívnych látok s potvrdenými klinickými štúdiami.

MossCellTec™ No.1

Mach Physcomitrella patens rastie na brehoch riek a rybníkov na bahnitých a íľovitých pôdach v Európe, Ázii a Severnej Amerike. Rastie však v symbióze s inými rastlinami a práve preto je vyrábaný biotechnologicky, aby sa zachovala čistá kultúra machu udržateľným výrobným procesom za použitia bioreaktorov.

Účinky:

  • Boj proti starnutiu
  • Ochrana bunkového jadra

Nájdete v produktoch: Pleťový elixír s kmeňovými bunkami, Očný krém s kmeňovými bunkami, Rozjasňujúci pleťový krém

Detoxondria

Vyrába sa z červenej mikroriasy Rhodella violacea. Rhodella sa pestuje vo fotobioreaktoroch, kde je opakovane vystavená silnému oxidačnému stresu, používa sa peroxid vodíka, ktorý stimuluje vnútrobunkovú ochranu a bunka reaguje tak, že si vytvára ochranný exopolysacharid.

Účinky:

  • Detoxikácia

Nájdete v produktoch: Detoxikačná pleťová maska, Hydratačné telové mlieko

EPS White

Jedná sa revolučnú molekulu – prvý morský exopolysacharid, ktorý chráni kožu pred zápalmi a syntézou melanínu (vyvolané UV žiarením, vonkajším znečistením a hormonálnymi zmenami u žien). Skvelé riešenie na prevenciu a odstránenie už vzniknutých pigmentových škvŕn. Je klinicky dokázané, že po 2 mesiacoch liečby sa znížil počet pigmentových škvŕn o 96 % (použitie dvakrát denne).

Účinky:

  • Redukcia pigmentových škvŕn – depigmentácia
  • Anti-pollution effect

Nájdete v produktoch: Depigmentačné pleťové sérum

Phytosolve 8034 s vit. A

Technológia Phytosolve na zosilenie prieniku lipofilnej aktívnej látky, v tomto prípade vitamínu A ktorý zlepšuje vzhľad suchej a poškodenej pokožky, obnovuje jej pružnosť a zabraňuje jej odlupovaniu. Revitalizácia – regenerácia a obnova pokožky, spomalenie procesu starnutia.

Účinky:

  • Revitalizing

Nájdete v produktoch: Odličovacie mlieko, Micelárna voda, Hydratačné pleťové sérum, Hydratačný pleťový krém, Hydratačná maska

Pretože nakoniec vždy záleží na všetkom
O značke
Bez skratiek a kompromisov. Prirodzene.
Vývoj a výroba
Inovatívny prístup v estetickom balení.