Airless systém, alebo ako ochrániť krém

Airless systém,
alebo ako ochrániť krém

Žiaden vzduch, žiadne baktérie, dlhšia životnosť, presné dávkovanie. Predstavujeme vám inovatívny airless systém, vďaka ktorému sú aj obaly značky àla Palla unikátom.
11. 07. 2018
autor Monika
Airless systém, alebo ako ochrániť krém

Práve naše krémy totiž plníme do pokrokového vzduchotesného airless obalu. Krém tým pádom neprichádza do kontaktu so vzduchom, čím sa výrazne zvyšuje jeho ochrana pred poškodením a predlžuje sa tak jeho životnosť. Navyše, airless systém zebezpečuje ochranu samotných výrobkov a tým pádom nie je potrebné používať agresívne konzervačné látky, čo je pri zachovaní prírodných ingrediencií kľúčové. Zaujať môže aj jeho elegantné a jednoduché spracovanie, ktoré si rýchlo obľúbite.

Bez kontaminácie

Airless systém funguje tak, že obsah je vytláčaný piestom na princípe podtlaku. Počtom stisnutí následne pohodlne vytlačíte optimálne množstvo krému, ktoré následne prstom jednoducho odoberáte. Vzduch sa nedostáva späť do obalu, čo zabezpečuje zachovanie stability a hygienickú manipuláciu bez kontaminácie produktu. Skrátka, prstom si do krému nezanášate baktérie a iné nečistoty a zachovávate jeho sterilitu. Tým pádom kvalita aj funkcia produktu zostáva nezmenená a trvácnejšia.

Presné dávkovanie

A čo je absolútne ideálne? Jediným kliknutím získate odporúčanú dávku na jedno nakrémovanie, čiže neminiete nič naviac a krém vám tak vydrží oveľa dlhšie. Navyše, tento patentovaný systém zabezpečuje úplné vypumpovanie krému, čo znamená, že spotrebujete celé množstvo nachádzajúce sa v obale a nič nevyjde nazmar. „Chceme byť pokrokoví, ísť s dobou a prinášať vám len to najkvalitnejšie, čo trh s kozmetickým priemyslom ponúka. Aj preto sme sa rozhodli naše krémy plniť do inovatívnych obalov s airless systémom, ktoré ochránia krém a tým pádom aj vašu pokožku,“ vysvetľuje Dr. Pallová, ktorá je hlavou aj srdcom slovenskej prírodnej kozmetickej značky àla Palla.

najpredávanejšie
produkty

O značke
Bez skratiek a kompromisov. Prirodzene.
Vývoj a výroba
Inovatívny prístup v estetickom balení.