àla Palla Facial Treatments:  Spájame vedu a tradície z prírodnej medicíny

àla Palla Facial Treatments:
Spájame vedu a tradície z prírodnej medicíny

Nie sme len kozmetika. Naším cieľom je vytvoriť kult krásy, zdravia a celkovej fyzickej a duševnej rovnováhy. Práve preto prichádzame s originálnym konceptom tvárových ošetrení àla Palla Facial Treatments.
20. 05. 2019
autor Monika
àla Palla Facial Treatments:  Spájame vedu a tradície z prírodnej medicíny

Koncept, ktorý spája prírodnú silu produktov àla Palla s účinnými masážnymi technikami a profesionalitou nášho personálu, si teraz môžete dopriať v klasickej 90 minút trvajúcej verzii, alebo v skrátenej či naopak, predĺženej relaxačnej verzii. Všetko tak, aby to ladilo s vaším časovým harmonogramom a komfortom. Navyše, àla Palla Facial Treatments nájdete už aj na viacerých adresách, keďže postupne rozbiehame spoluprácu s vybranými kozmetickými salónmi po celom Slovensku.

LUNCH – BREAK – 60 min.

“Rýchlotreatment”, ktorý stihnete aj počas obednej pauzy, zahŕňa tvárové ošetrenia, pozostávajúce zo všetkých krokov àla Palla Treatments, ktoré sa aplikujú v rýchlejšom poradí, aj so skrátenou masážou. Skrátka, expresný a efektívny relax.

DEEP FACIAL RECOVERY – 90 min.

Originálny koncept ošetrenia pleti z ponuky àla Palla Face Treatments pomocou produktov àla Palla. V cene je zahrnutá aj 40 minútová relaxačná masáž (tvár, krk, dekolt, trapezy) a ako bonus masáž rúk a nôh.

SKIN MIND & SOUL RETREAT – 120 min.

Doprajte ošetrenie a relax nielen svojej pokožke, ale aj mysli. Výnimočná kombinácia relaxačného inhalačného rituálu, ošetrenia pleti z ponuky àla Palla Face Treatments a prístrojového ošetrenia podľa výberu.

àla Palla Facial Treatments nie je len efektívna metóda ošetrení zameraná na ozdravenie a skrášlenie pokožky tváre, ale tiež povzbudenie mysle a naštartovanie celej vašej osobnosti. Rozhodli sme sa zamerať na kvalitu kozmetických produktov àla Palla a efektívnosť masážnych techník, ktoré sme vyvinuli iba pre tento koncept ošetrení. Žiadne prístroje, iba poctivá prírodná kozmetika, profesionalita našich odborníčok a možnosť dokonalého, ničím nerušeného relaxu.
Chceme totiž, aby každá žena či muž, ktorí absolvujú tvárové ošetrenia àla Palla Facial Treatments, odchádzali s pocitom spokojnosti so sebou samým. Lebo až vtedy môžeme skutočne zmeniť svoj život k lepšiemu.

YOUNG AND BEAUTIFUL – Hydratačná kúra àla Palla

Originálny koncept ošetrenia zameraný na suchú, dehydrovanú pleť s nedostatkom pružnosti, určený na všetky typy pleti. Hydratačná tvárová kúra àla Palla zabezpečí, že pokožka bude vypnutejšia, pružnejšia, hladšia a viditeľne mladšia.
Komu je určená: Dehydratovaná pleť s nedostatkom pružnosti, mladistvá pleť bez jasu, unisex, celoročne.
Lokácia: Tvár, krk, dekolt
Výsledok: Hydratovaná, vypnutá, svieža, pružnejšia a viditeľne mladšia pokožka tváre, krku a dekoltu.

SKIN FOOD – Výživná kúra àla Palla

Cielená na zrelú, vystresovanú, krehkú a citlivú pleť, ktorá javí známky starnutia. Výživná protivrásková kúra àla Palla pleť okamžite oživí, vypne a tým pádom aj omladí. Pokožka bude dokonalo hydratovaná a na dotyk hladšia a pevnejšia.
Komu je určená: Všetky typy pleti, vekové kategórie od 30 až 40 (podľa potreby), unisex, celoročne
Lokácia: Tvár, krk, dekolt
Výsledok: Vyživená, regenerovaná a dokonalo hydratovaná pleť, ktorá je viditeľne pevnejšia a mladistvejšia.

SHINE AND SPARKLING – Rozjasňujúca kúra àla Palla

Tvárové ošetrenie zamerané na unavenú, stresovanú a ochabnutú pleť vplyvom vonkajších faktorov, vhodné pre ženy aj mužov. Rozjasňujúci tvárový rituál àla Palla okamžite rozžiari, vyhladí, zjednotí tón pleti a odstráni pigmentové škvrny.
Komu je určená: Všetky typy pleti, všetky vekové kategórie, unisex, celoročne s obmedzením pobytu na priamom slnku
Lokácia: Tvár, krk, dekolt
Výsledok: Žiarivá, farebne zjednotená, hydratovaná, svieža a rozjasnená pleť tváre, krku a dekoltu, bez pigmentových škvŕn.

ANTIACNE REGENERATION – Protiaknózna kúra àla Palla

Originálny koncept ošetrenia cielený na pleť so sklonom k akné, sprevádzané zápalovými procesmi. Protiaknózny tvárový rituál àla Palla je určený ženám aj mužom, zabezpečí upokojenie pleti, jej hydratáciu a zastavenie zápalových procesov.
Komu je určená: Všetky typy pleti, všetky vekové kategórie, unisex, celoročne
Lokácia: Tvár, krk, dekolt
Výsledok: Žiarivá, farebne zjednotená, hydratovaná, svieža a rozjasnená pleť tváre, krku a dekoltu.

STEM CELL RENEWAL – Bunková kúra àla Palla

Unikátny koncept ošetrenia s exkluzívnym použitím kmeňových rastlinných buniek z kostihoja lekárskeho, vhodné na všetky typy pleti. Ideálne na rozjasnenie unavenej, mdlej pleti bez života so zameraním na omladenie očného okolia a drobných vrások.
Komu je určená: Všetky typy pleti, všetky vekové kategórie, unisex, celoročne bez obmedzení
Lokácia: Tvár, krk, dekolt
Výsledok: Svieža, na prvý pohľad omladená, pružná vypnutá pokožka bez kruhov pod očami.

ANTIAGING HEAVEN – Protivrásková kúra àla Palla

Luxusný koncept intenzívneho ošetrenia s unikátnou kombináciou prírodných elementov a účinných najnovších technológií zameraný na výrazné okysličenie, omladenie a celkové ozdravenie pokožky.
Komu je určená: Všetky typy pleti, všetky vekové kategórie, unisex, celoročne bez obmedzení
Lokácia: Tvár, krk, dekolt
Výsledok: Pleť je zrekonštruovaná, bez defektov a zápalov, okysličená, žiarivá, hydratovaná, viditeľne svieža, farebne zjednotená a na prvý pohľad omladená.

najpredávanejšie
produkty

O značke
Bez skratiek a kompromisov. Prirodzene.
Vývoj a výroba
Inovatívny prístup v estetickom balení.