Náš príbeh

MEDICÍNA MA ZAUJÍMALA OD DETSTVA, SAMOZREJME TEN DETSKÝ POHĽAD BOL DOSŤ SKRESLENÝ.

Až rokmi sa vyprofiloval môj záujem o dermatológiu, ktorej sa venujem dodnes. Od nej je už iba pomyselný krôčik k estetickej medicíne. V mojom prípade išlo o postupné plnenie si detského sna a pracovných ambícií dospievajúceho dievčaťa.

IEM

Po škole som pracovala 4 roky na kožnom lôžkovom oddelení, kde som ošetrovala naozaj vážne prípady. Súčasne som si otvorila vlastnú malú estetickú kliniku. Po 4 rokoch záujem tak narástol, že som vymyslela unikátny projekt. Chcela som, aby pod jednou strechou bola plastická chirurgia, estetická dermatológia, laserová ambulancia, ambulancia redukcie váhy a beauty salón. Dnes je tu IEM už 8 rok a patrí k najlepším estetickým klinikám na Slovensku.

KLIENTI IEM A SLOVENSKÝ TRH
Klientkami IEM sú (predovšetkým) ženy rôznej vekovej kategórie a sociálneho postavenia. Dávame si záležať, aby naše procedúry boli prístupné pre všetkých ľudí bez rozdielu. Pravidelne vyhlasujeme súťaže a našim priaznivcom avizujeme akciové ponuky. Rovnako som rada, že klientami IEM sú dámy, ktoré si nechajú poradiť. Ako majiteľka IEM nesiem zodpovednosť za procedúry, ktoré klientom ponúkame. Navštevujem svetové kongresy a vždy hľadám vhodné novinky a prístroje, ktoré sa snažím uvádzať na slovenský trh.
PRÍRODNÁ KOZMETICKÁ LÍNIA
Vždy som bola cieľavedomá, obrovská sebadisciplína a tvrdá práca sú pre mňa samozrejmosťou. Túžba po vlastnej kozmetickej línii prišla úplne prirodzene. Veď estetika, úsilie pomôcť ľuďom nachádzať stratené sebavedomie, ako aj skrášľovanie žien, ktoré neverili tomu, že by mohli byť krásne, ma napĺňa a fascinuje už roky. S kozmetickými produktami pracujem na dennej báze, snaha mať tie vlastné, navyše so zložením, ktoré je dôkladne pripravené, je ďalším krokom v mojom profesionálnom pôsobení.