O značke

Vieme, že estetika je dôležitá, ale rovnako dôležitý je pre nás aj zodpovedný prístup k zdravej pokožke a nášmu okoliu. Preto sú naše produkty zabalené ekologicky v sklenených obaloch, nie sú testované na zvieratách a sú vegan.

Pretože nakoniec vždy záleží na všetkom

àla Palla je vyváženou rovnováhou vedy, prírodných látok a estetiky. Vďaka tomu s našimi produktmi získate pocit výnimočnosti. Sme tí, ktorým „dosť dobre“ nikdy nestačí. Venujeme pozornosť aj tomu najmenšiemu detailu a neustále hľadáme spôsoby, ako naše produkty inovovať. Vieme, že estetika je dôležitá, ale rovnako dôležitý je pre nás aj zodpovedný prístup k zdravej pokožke.

Prísľub

Spoliehame sa na náš inštinkt robiť veci poctivo a precízne. Rozhodnutie vybrať si medzi prírodnou cestou a viditeľným výsledkom sme urobili za vás. Vybrali sme si obe. Preto používame výhradne účinné patentované látky a len čisto prírodné ingrediencie, ktoré miešajú naši skúsení odborníci. Výsledkom sú produkty, ktoré sú zabalené ekologicky v skle, nie sú testované na zvieratách a sú vegan.

Naše produkty vo všetkých ohľadoch odrážajú hodnoty, ktoré sme do nich vložili. Na fakt, že ich kompletne vyvíjame a vyrábame na Slovensku, sme právom hrdí.
O značke
Bez skratiek a kompromisov. Prirodzene.
Vývoj a výroba
Inovatívny prístup v estetickom balení.