O značke

Vieme, že estetika je dôležitá, ale rovnako dôležitý je pre nás aj zodpovedný prístup k zdravej pokožke a nášmu okoliu. Preto sú naše produkty zabalené ekologicky v sklenených obaloch, nie sú testované na zvieratách a sú vegan.

Pretože nakoniec vždy záleží na všetkom

àla Palla je vyváženou rovnováhou vedy, prírodných látok a estetiky. Vďaka tomu s našimi produktmi získate pocit výnimočnosti. Sme tí, ktorým „dosť dobre“ nikdy nestačí. Venujeme pozornosť aj tomu najmenšiemu detailu a neustále hľadáme spôsoby, ako naše produkty inovovať. Vieme, že estetika je dôležitá, ale rovnako dôležitý je pre nás aj zodpovedný prístup k zdravej pokožke.

Prísľub

Spoliehame sa na náš inštinkt robiť veci poctivo a precízne. Rozhodnutie vybrať si medzi prírodnou cestou a viditeľným výsledkom sme urobili za vás. Vybrali sme si obe. Preto používame výhradne účinné patentované látky a len čisto prírodné ingrediencie, ktoré miešajú naši skúsení odborníci. Výsledkom sú produkty, ktoré nie sú pre každého, ale sú vhodné pre každú pokožku.

Naše produkty vo všetkých ohľadoch odrážajú hodnoty, ktoré sme do nich vložili. Na fakt, že ich kompletne vyvíjame a vyrábame na Slovensku, sme právom hrdí.
O značke
Bez skratiek a kompromisov. Prirodzene.
Vývoj a výroba
Inovatívny prístup v estetickom balení.