Spoznajte zdroj krásy

Spoznajte zdroj krásy

Krása a zdravie idú ruka v ruke. Preto som sa po dlhých rokoch praxe vo vlastnom estetickom inštitúte rozhodla prísť s líniou kozmetických produktov, ktoré pokožku ozdravia aj skrášlia.

Vývoj produktov

Vývoj produktov

Na začiatku je vždy otázka, pre koho bude produkt určený. Zbieram požiadavky zákazníkov, analyzujem ich typ pokožky a vyberám ingrediencie tak, aby v kombinácii dosiahli čo najlepší výsledok. Samotný vývoj jediného produktu trvá tri mesiace až jeden rok.

Príprava je kľúčová

Príprava je kľúčová

Keď už sú vybraté jednotlivé zložky a ich pomery, prichádza na rad zmiešanie. To prebieha v špeciálnom homogenizéri bez prístupu kyslíka, aby nedošlo k oxidácii. Hotové výrobky sú okamžite zabalené a optimálne skladované, aby si uchovali čo najviac zo svojich vlastností.

Skúška správnosti

Skúška správnosti

Už počas vývoja sú výrobky testované na dobrovoľníkoch v spolupráci s kozmetickými salónmi. Výslednú kvalitu produktov posudzujú nezávislé akreditované pracoviská, kde sa testujú fyzikálne aj chemické vlastnosti, mikrobiologická kvalita, kontroluje sa prítomnosť nečistôt a zakázaných látok.